Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4

Thread: Express Wax - UK

Administrator ionutz_cjv5's Avatar
    Data inscrierii
    aprilie 2010
    Varsta
    37
    Posturi
    6,309
    Thanks
    6,073

Implicit Express Wax - UK

http://www.expresswax.co.uk/ - Detailing pentru pasionati

logo.jpg

2. The Following User Says Thank You to ionutz_cjv5 For This Useful Post:

Cris Detailing (28 februarie 2018)

Pasionat de detailing axell's Avatar
    Data inscrierii
    iulie 2017
    Posturi
    164
    Thanks
    196

Implicit

Multumesc pentru suport Ionutz.

Buna ziua tuturor, numele meu este Dan, sint stabilit in Marea Britanie din 2005 si, precum toti membrii comunitatii Detailing-Club din Romania, sint un pasionat al automobilelor.

Cu ani in urma, pentru prima data cand am folosit o ceara auto relativ scumpa, am fost fascinat de schimbarea majora pe care un singur produs si citeva minute de munca o poate aduce exteriorului unei masini; “Magic” mi-am zis si am simtit ca trebuie sa aflu mai multe despre detailing-ul auto.

Pentru mine, si banuiesc ca acest lucru este valabil si pentru multi dintre membrii acestei comunitati, detailing-ul auto a devenit o pasiune si e foarte foarte aproape de a deveni chiar obsesie.

Nu ma consider un profesionist, in fiecare zi aflu cite ceva nou, si nici nu sint in masura sa dau sfaturi tocmai de aceea toate produsele pe care le voi mentiona si recomanda aici sint numai produse pe care le-am testat si folosit eu insumi.

Intentia mea este sa promovez aici citeva dintre produsele unor mici producatori din UK si sa le ofer pasionatilor de detailing din Romania oportunitatea de a testa si a achizitiona la randul lor produse mai putin cunoscute pe piata produselor de detailing auto din Romania.

Produsele recomandate aici sint cel putin de aceeasi calitate si cel putin la fel de performante ca si produsele marcilor consacrate (ex. Auto Finesse, Auto Glym, Meguiars, Bilt Hamber, CarPro si altele).

Va voi prezenta detalii despre marcile si produsele pe care le recomand in sectiunea Market.

Va multumesc si Happy Buffing!
    Dan
    Last edited by axell; 28 februarie 2018 at 13:37.

4. The Following 2 Users Say Thank You to axell For This Useful Post:

Azzuro (28 februarie 2018), ionutz_cjv5 (28 februarie 2018)

Nou Venit Catalin90's Avatar
    Data inscrierii
    septembrie 2015
    Posturi
    24
    Thanks
    1

Implicit

Salut Axell, de mult cautam ceara de la Wax-Planet, in viitorul apropiat o sa fac o comanda, preturile sunt foarte avantajoase din punctul meu de vedere, sa speram ca pe viitor o sa mai apara produse.

Keep Up The Good Job !!

6. The Following User Says Thank You to Catalin90 For This Useful Post:

axell (03 martie 2018)

Pasionat de detailing axell's Avatar
    Data inscrierii
    iulie 2017
    Posturi
    164
    Thanks
    196

Implicit

Multumesc pentru interes Catalin, apreciez.

Da, produsele Wax-Planet existente in shop vor fi disponibile si in Romania la finalul lunii Martie (cel putin asa imi doresc!).

Tony (Wax-Planet) a dat de inteles ca lucreaza la citeva produse noi; abia astept sa aflu si eu detalii.

Thanks.
    Last edited by axell; 03 martie 2018 at 14:03.

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •