Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 13 din 13

Thread: Chevy Malibu 2.4 / Jeep GC WJ 4.0

Nou Venit
    Data inscrierii
    decembrie 2016
    Varsta
    29
    Posturi
    26
    Thanks
    0

Implicit

No, ca nu am ajuns pana la polish, insa am avut zi libera si am ajuns la spalatorie. 2$ si am spalat-o cum voiam, cu manuta proprie. Jeepul cu 4$ (1$/mana de spalare -> apa cu sapun, spuma, clatire, etc) si tot nu a iesit cum voiam alta data... Laud iar DUB-ul de la meguiars pt. jante. Am tras si o ceara deocamdata pt. ca de polish inca nu am avut timp si parca nu e asa rea, nu sunt urme asa rele pe suprafete intinse (nu tu swirls, spiderwebs si alte cele) si problemele sunt mai mult locale. Si daca l-am spalat dupa tratamentul cu RainX, la spalatorie am si testat efectul si intradevar e bun si ala. Ma felicit si pt. 'investitia' asta. Asa cum fac si pt. gumi-pflege, ceara de la meguiars, ultimate black tot de la meguiars si poate si tire-gel-ul de la ei, se aplica cam nasol (am gasit solutia de compromis - aplic cu o carpa f pufoasa) dar pare ca rezista ok.

IMG_4917.jpgIMG_4907.jpgIMG_4904.jpgIMG_4895.jpg

Membru incepator
    Data inscrierii
    septembrie 2016
    Posturi
    35
    Thanks
    3

Implicit

Frumos rezultatul, bravo

Nou Venit
    Data inscrierii
    decembrie 2016
    Varsta
    29
    Posturi
    26
    Thanks
    0

Implicit

Mersi frumos, intradevar si mie mi-a placut dupa toata neglijarea de pana acum ca am ajuns la un rezultat ... decent spre bunicel sa ii zicem. Mai sunt totusi multe de facut ca sa fie impecabila estetic. Am fost asa de multumit ca i-am mai tras 2-3 poze si pe seara Ma gandesc totusi sa incerc un 'ozone air purifier' poate schimba in bine mirosul din interior. Nu miroase rau, insa zic ca se poate si mai bine. IMG_4925.jpgIMG_4926.jpgIMG_4930.jpgIMG_4932.jpgIMG_4936.jpgIMG_4937.jpg

4. The Following User Says Thank You to Bnz For This Useful Post:

ionutz_cjv5 (18 septembrie 2017)

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •