Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4

Thread: Salut..as avea nevoie de cateva sfaturi pentru detailing interior.

Nou Venit
    Data inscrierii
    ianuarie 2017
    Posturi
    2
    Thanks
    0

Implicit Salut..as avea nevoie de cateva sfaturi pentru detailing interior.

Salut sunt nou in domeniul acesta si pe acest forum.Am achizitionat de curand un aspirator cu injectie extractie karcher 8/1c si as avea nevoie de cateva sfaturi:
    -Ce produse sa folosesc pentru aspirator(pentru tapiterie,lichid,pastile sau praf )
    -daca imi puteti recomanda niste produse bune pentru plasticile masinii,pentru geamuri si ceasuri si cu ce e recomandat pentru a sterge plasticile.
    -Am citit pe internet ca nu e recomandat sa curat portierele si plafonul cu aspiratorul de aceea am nevoie de un spray pentru curatarea petelor si murdariilor .
    -As avea nevoie si de un sfat pentru pielea de pe volan cu ce se poate lustrui.
    -Cu ce asi putea curata tapiteria din piele?
    V-asi fi recunoscator daca ati vrea sa ma ajutati cu sfaturi orice sfat e bine venit si de ajutor.Va mutlumesc mult si spor la munca incontinuare.

Prestator servicii detailing Polish Sibiu's Avatar
    Data inscrierii
    august 2012
    Varsta
    42
    Posturi
    574
    Thanks
    141

Implicit

nu mai deschideti topicuri aiurea .... eu zic sa dai un search si o sa gasesti 100% raspuns la ceea ce ai nevoie.

Administrator ionutz_cjv5's Avatar
    Data inscrierii
    aprilie 2010
    Varsta
    35
    Posturi
    6,119
    Thanks
    5,218

Implicit

Poti folosi cu mult succes Nextzett x4 & Smoke ex, Blitz, pe piele tot Blitz sau multe altele.
    Īn ''Showroom'' poti vedea cam ce folosește lumea iar la ''Produse tehnici de detailing-club''afli multe păreri despre produse.

Nou Venit
    Data inscrierii
    ianuarie 2017
    Posturi
    2
    Thanks
    0

Implicit

Citat Original postat de ionutz_cjv5 Vezi Post
    Poti folosi cu mult succes Nextzett x4 & Smoke ex, Blitz, pe piele tot Blitz sau multe altele.
    Īn ''Showroom'' poti vedea cam ce folosește lumea iar la ''Produse tehnici de detailing-club''afli multe păreri despre produse.
    mersi mult de sfaturi voi cauta unde mi-ai zis...spor la detailing incontinuare 😊

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •