Pagina 1 din 7 12345 ... UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 68

Thread: Pro-x - Fabricat in Romania

Administrator ionutz_cjv5's Avatar
    Data inscrierii
    aprilie 2010
    Varsta
    37
    Posturi
    6,303
    Thanks
    6,029

Implicit Pro-x - Fabricat in Romania

Ati observat, probabil, ca avem un nou partener pe forum, si anume pe cei de la Pro-X.
    Mi-am permis sa copiez cateva randuri de pe site-ul lor si sa le expun aici.

Eu personal ii felicit pentru ce au realizat si le doresc sa continue dezvoltarea si perfectionarea produselor pana sa ajunga sa le vanda in marile magazine cu produse de detailing din toata lumea!
    In curand va asteapta cateva surprize, fiti pe faza!

Mai jos gasiti cateva cuvinte despre ei:

Este binecunoscut faptul ca nu exista, pana la acest moment, o reteta consacrata a succesului. Acesta este, in fapt, o consecinta fireasca a insumarii unor factori precum: perspectiva, initiativa, munca, atitudine pozitiva, o doza importanta de noroc si, nu in ultimul rand, optimism.
    Proiectul Pro-X a luat nastere in anul 2005 din initiativa unui om care a crezut cu incapatanare ca mediul de afaceri din tara noastra, indelung contestat, poate fi unul propice dezvoltarii unui business de mare anvergura.

Inca de la inceput, Pro-X avea sa cuprinda o gama completa de produse pentru cosmetica si intretinere auto, impartite in patru categorii: ProVision – produse pentru intretinerea suprafetelor vitrate interior/exterior, ProWash – detergenti si produse pentru spalatorii auto, ProCare – cosmetice auto pentru pasionati de detailing si ProPower – fluide tehnice, antigel, apa demineralizata, etc.

Pro-X este expert in vizibilitate, siguranta si confort la volan de peste 10 ani

Preocupati fiind de siguranta in trafic, am considerat de maxima prioritate, eliminarea problemelor asociate cu vizibilitatea redusa la volan, in conditii nefavorabile. Astfel, sub
    sloganul“In aceste timpuri, vizibilitatea este totul”, Pro-X a lansat, pentru inceput, o gama de patru produse, ce imbunatatesc considerabil VIZIBILITATEA la volan, confera SIGURANTA in trafic si CONFORT soferului, dandu-i astfel posibilitatea de a conduce mai relaxat.

Astazi, producem o serie complexa de peste 60 de produse (premiera in Europa de Est) ce se exporta in 8 tari si are in Romania o piata stabila, fiindu-i recunoscut statutul de lider national in domeniul produselor de cosmetica si intretinere auto.
    Am acceptat aceasta provocare, la inceput cu entuziasm, mai tarziu cu responsabilitate, fiind preocupati in permanenta de modul in care produsele noastre raspund interesului unui numar atat de mare de beneficiari.

Cosmetice auto

Am fost din start o sursa de inspiratie pentru competitorii nostri, care au incercat sa ne copieze, reusind, uneori, din punct de vedere al mesajului; calitatea si diversitatea nereusind sa le aduca la standardele impuse de noi.

Noi nu doar producem si comercializam produse pentru cosmetica si intretinere auto! Ne place sa credem ca putem influenta si de ce nu, chiar schimba atitudinea conducatorilor auto, aratandu-le ca detaliile pot face diferenta.

2. The Following 3 Users Say Thank You to ionutz_cjv5 For This Useful Post:

Dobermann (09 ianuarie 2016), mad3lin (05 ianuarie 2016), Pro-X (09 ianuarie 2016)

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    septembrie 2015
    Varsta
    41
    Posturi
    620
    Thanks
    455

Implicit

Le doresc succes!

Premium user toni's Avatar
    Data inscrierii
    iulie 2008
    Varsta
    34
    Posturi
    5,691
    Thanks
    702

Implicit

Succes in continuare! Eu am fost placut surpins de mai multe produse.
    VW Golf VII GTI
    My detailing blog

Pasionat de detailing mad3lin's Avatar
    Data inscrierii
    august 2011
    Varsta
    32
    Posturi
    436
    Thanks
    935

Implicit

Multa bafta!

Nou Venit Dobermann's Avatar
    Data inscrierii
    aprilie 2011
    Varsta
    33
    Posturi
    24
    Thanks
    24

Implicit

Folosesc de multi ani unele din produsele Pro-X care m-au impresionat placut. Nu pot decat sa le doresc succes in continuare!!!

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    februarie 2015
    Posturi
    61
    Thanks
    56

Implicit

Mult succes sa aiba pentru ca au produse de o calitate buna, cu o fiabiliate decenta!
    Multa bafta baieti!

Pasionat de detailing Pro-X's Avatar
    Data inscrierii
    decembrie 2015
    Posturi
    186
    Thanks
    124

Implicit

Multumim Ionutz_cjv5 pentru acest Thread, multumim pentru prezentare si pentru frumoasele urari! Multumim tuturor pentru urari si ma bucur sa aud ca dea lungul timpului, produsele noastre au castigat admiratia unora dintre voi.

Din cele peste 60 produse pe care le producem aici in Romania, avem cateva care sunt la cel mai inalt nivel din punct de vedere calitativ. Lichidul nostru de spalare parbriz Clear Vision Estival este unul din aceasta categorie... In schimb produsele noastre care nu pot concura cu produsele de top din punct de vedere calitativ, am incercat sa sa fie "premiante" la capitolul raport pret/calitate. De fapt, acesta a fost prioritatea noastra inca de la inceput.

Incepand cu Aprilie 2015, am inceput un proces de imbunatatire a calitatii tuturor produselor noastre. Acest proces se va derula pentru inca 4-6 luni sau cat timp va fi necesar. In schimb la sfarsitul acestui proces, speram ca toate produsele Pro-X, sa fie imbatabile la capitolul raport pret/calitate.

Pentru mai multe despre noi, ne puteti vizita pe site-ul nostru www.pro-x.ro sau pe reteaua de socializare Facebook, Pro-X Cosmetica si Intretinere Auto sau Pro-X Romania
    Pro-X reprezinta o gama de peste 65 produse pentru cosmetica si intretinere auto, FABRICATE IN ROMANIA
    Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru www.pro-x.ro sau pe Facebook: Pro-X Cosmetica si Intretinere Auto

Membru onorific radu20's Avatar
    Data inscrierii
    octombrie 2012
    Varsta
    41
    Posturi
    605
    Thanks
    373

Implicit

Nu aș vrea să se simtă nimeni ofensat, dar de o luna și ceva cum apare un post nou pe forum, este ceva legat de Pro X.
    Pentru gustul meu e cam mult...
    Audi A6 TDI 2.0,136 CP,2009,Tiptronic

10. The Following User Says Thank You to radu20 For This Useful Post:

jok3r4u (12 ianuarie 2016)

Membru incepator bengal's Avatar
    Data inscrierii
    aprilie 2015
    Posturi
    47
    Thanks
    10

Implicit

Fara sa te ofensez , fa-te ca nu vezi.

Si pentru viitor ,ca sa nu mai apara posturi care nu sunt pe gustul tau , cam ce gusturi ai ?
    Last edited by bengal; 10 ianuarie 2016 at 10:40.

Membru incepator
    Data inscrierii
    noiembrie 2015
    Posturi
    41
    Thanks
    7

Implicit

Eu te invit respectuos sa deschizi tu post-uri noi pe orice tema iti place tie si se incadreaza. Uitandu-ma pe Portal, am numarat exact 3 post-uri despre ProX. Nu sunt fan sau cine stie ce sustinator, am un singur produs de la ei, dar daca baietii spun ca sunt in curs de update la produse si ca ii ajuta feedback-ul, a aparut un feedback mai consistent. E "in interesul" tuturor ca firmele autohtone sa o duca bine, zic...

Pagina 1 din 7 12345 ... UltimUltim

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •