Pagina 5 din 5 PrimulPrimul 12345
Sunt afisate rezultatele de la 41 la 42 din 42

Thread: Recomadare spuma activa ...

Prestator servicii detailing Polish Sibiu's Avatar
    Data inscrierii
    august 2012
    Varsta
    43
    Posturi
    668
    Thanks
    144

Implicit

orice spuma activa din lumea asta ...trebuie combinata cu un detergent de vase...dar, delta force plus e pe gustul meu ...

2. The Following User Says Thank You to Polish Sibiu For This Useful Post:

hadrian27 (30 noiembrie 2017)

Membru incepator
    Data inscrierii
    mai 2016
    Posturi
    47
    Thanks
    0

Implicit

Astazi am probat solutia TFR delta force 2000, masina fiind destul de murdara, nu am spalato de 5 zile si am umblat prin ploaie, astazi a fost uscat jegul pe masina si pot spune ca a iesit aproape cum trebuie insa la testul cu servetelul nu ramanea curat, vizual era foarte frumos si se vede curat curat.
    Am diluat asa cum spune fabricantul 1:3 solutia, am turnat-o in duza de spumare (solutia iese din duza de spumare diluata 1:20) si am inceput sa spumez pe masina uscata, nu am udato sau sa dau cu presiune murdaria grosiera in prealabil. Am lasat sa actioneze 3 minute solutia apoi am clatit cu jetul cu presiune, se vedea cum curge jegul insa nu am fost multumit si am repetat...am spumat din nou masina si am clatit-o iar dupa a2a spumare e foarte curata vizual. Nu am atins masina cu peria, manusa sau laveta!
    Solutia pot spune ca e foarte buna chiar isi face treaba! Totusi pentru pretentiosi si ca sa pot spune ca masina este curata curata trebuie sa pun mana si sa freci cu manusa, laveta, peria...

4. The Following User Says Thank You to jidanu For This Useful Post:

hadrian27 (30 noiembrie 2017)

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul 12345

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •