Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234
Sunt afisate rezultatele de la 31 la 35 din 35

Thread: Recomadare spuma activa ...

Prestator servicii detailing Polish Sibiu's Avatar
    Data inscrierii
    august 2012
    Varsta
    42
    Posturi
    586
    Thanks
    143

Implicit

din tot ce am incercat, asta a fost cea mai beton ... https://cleansafeltd.com/shop/concep...ce-plus-25ltr/ ...restul, joc de glezna...

Pasionat de detailing Pro-X's Avatar
    Data inscrierii
    decembrie 2015
    Posturi
    153
    Thanks
    109

Implicit

Polish Sibiu, ce inseamna acest "beton" mai exact? Poti sa definesti putin te rog, poti sa ne spui ce anume ti-a placut la acest produs.
    De brandul Concept am auzit, il cunoastem, insa acest produs a lor nu il cunosc si sunt curios...
    Pro-X reprezinta o gama de peste 65 produse pentru cosmetica si intretinere auto, FABRICATE IN ROMANIA
    Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru www.pro-x.ro sau pe Facebook: Pro-X Cosmetica si Intretinere Auto

Data inscrierii
    august 2012
    Varsta
    42
    Posturi
    586
    Thanks
    143

Implicit

daca doresti sa te convingi de calitatea acestuia, poti achizitiona in cantitate minima de la ROMSERVICE (nu am nimic in comun cu acestia si nu le fac reclama, era vb doar de locul unde gasesti produsul) ... ce m-a interesat pe mine : 1. indepartarea murdariei atat pe uscat "fara clatirea prealabila a masinii" cat si pe ud... 2. lipsa de aprox 90% asa zis-ului film de "albeata" pe care multe spume il lasa fiind necesar stergerea acestuia .... MINUSUL tuturor activelor testate de mine, puterea de curatare a filmului uleios de pe carosabil. Repet si sustin inca odata, RECOMAND TUTUROR ca in amestecul acestora sa fie adaugata o cantitate mica de detergent de vase gen Pur,Fairy etc. Daca stau bine sa imi amintesc, chiar aici pe forum avem cativa useri care se confruntau cu aceeasi problema (indepartarea uleiurilor) .. iar dupa sfatul meu, au fost SUPER multumiti si au scris despre acest lucru.
    Last edited by Polish Sibiu; 24 decembrie 2016 at 14:31.

4. The Following User Says Thank You to Polish Sibiu For This Useful Post:

Stelian99 (25 decembrie 2016)

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    martie 2016
    Posturi
    121
    Thanks
    31

Implicit

Nu stiu daca e safe pentru ceara sa pui detergent de vase in lancea de spumare. E o solutie atunci cand nu ai protectie. Eu, daca sunt intre aplicari de protectie mai pun 50 de ml de Pulimax in lance pe langa spuma activa. Oricum imi cumpar si spuma recomandata de tine. Merci

Data inscrierii
    august 2012
    Varsta
    42
    Posturi
    586
    Thanks
    143

Implicit

Pulimax-ul are alte intrebuintari...eu zic sa incerci detergent de vase..si o sa imi dai dreptate ....castigi : lubrefiere, curatare si luciu (asta in cazul in care nu stai ca detergentul de vase are si asa ceva in el)

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •