Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 13

Thread: Premium Lupus wash mitt - Manusa spalare microfibra

Threaded View

Membru onorific DAREM's Avatar
    Data inscrierii
    noiembrie 2010
    Varsta
    39
    Posturi
    2,828
    Thanks
    2,361

Implicit Premium Lupus wash mitt - Manusa spalare microfibra

In urma review-urilor favorabile am decis sa achizitionez manusa de spalare de microfibra de la LUPUS.
    La o prima vedere nu pot spune ca m-a impresionat prea tare si ma asteptam sa aibe firele mai lungi.
    De curand am pus-o la treaba si tare mult mi-a placut.
    De mai bine de un an am folosit Optimitt-ul de care am fost si inca sunt tare multumit.

In schimb manusa de la LUPUS ofera acel "ceva", oferindu-ti in acelasi timp siguranta unei manusi din blana naturala si rezistenta Optimitt-ului (spre exemplu). Un fel de ceara hibrida care-ti ofera profunzimea si aspectul uneia naturale si rezistenta unui sealant...cam asa vad eu aceasta manusa.

Cantitatea absorbita de apa+sampon este foarte mare, as putea spune comparabila sau chiar mai mare decat la manusa de blana Sonus pe care am folosit-o in trecut.
    Cu o cantitate atat de mare de apa+sampon poti acoperi o suprafata foarte mare in siguranta. Manusa pur si simplu pluteste peste suprafata.

Datorita acestor calitati manusa de la Optimitt a trecut pe locul 2.

Numai bine!
    Imagini Atasate Imagini Atasate
    EXCELLENCE is never an accident, it is always the result of HIGH INTENTION, SINCERE EFFORT, INTELLIGENT DIRECTION, SKILLFUL EXECUTION and THE VISION TO SEE OBSTACLE AS OPPORTUNITY...

2. The Following 15 Users Say Thank You to DAREM For This Useful Post:

+ Show/Hide list of the thanked

allterrain (20 mai 2014), alynex (20 mai 2014), Cosmin ZKG (20 mai 2014), CosminSM (20 mai 2014), detailien (27 mai 2014), djfun (20 mai 2014), fishycta (20 mai 2014), ionutz_cjv5 (20 mai 2014), kumkum (25 mai 2014), lenzexe (20 mai 2014), moshuu (20 mai 2014), OvidiuH (20 mai 2014), razvanbosman (20 mai 2014), Stelian99 (20 mai 2014), whitewolf74 (03 mai 2017)

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •