Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 101617181920
Sunt afisate rezultatele de la 191 la 192 din 192

Thread: MEGANE Sedan dCI

Membru onorific DAREM's Avatar
    Data inscrierii
    noiembrie 2010
    Varsta
    40
    Posturi
    2,845
    Thanks
    2,389

Implicit

Salutare tuturor,

Din pacate si spre rusinea mea nu este gata, nici macar instalatia de iluminat inceputa mai sus nu este terminata.
    Varii motive, stiu scuze se pot gasi usor, in mare motive legate de extinderea garajului (alaturi este un garaj aproximativ identic pe care vecinul a dorit sa-l vanda apoi s-a razgandit si nici acum nu-l foloseste) apoi si cele mai importante, legate de familie si servici.
    Intetionez sa-i refac rampa de acces, sa bag incalzire in noul beton turnat sa bag o rigola mica de scurgere in interiorul garajului (experienta ultimilor ani dupa ce bagi masina in garaj iarna/toamna nu e chiar cea mai placuta) apoi o automatizare la porti.

Masina...merge si iar merge...atunci cand am timp si nevoie de ea. Am ajuns sa primesc notificare ca am facut un an de la schimbul de ulei si sa mai am cca 11000km de parcurs pana la schimbul de ulei (15000km sau 1an). Cam atat de mult merg cu ea. In rest cu cele de servici si cu o alta (personala).

Materiale si solutii pentru eventuale si viitoare (doar in visele mele) lucrari tot cumpar si strang.

Cam atat momentan.
    Numai bine tuturor!

C.
    EXCELLENCE is never an accident, it is always the result of HIGH INTENTION, SINCERE EFFORT, INTELLIGENT DIRECTION, SKILLFUL EXECUTION and THE VISION TO SEE OBSTACLE AS OPPORTUNITY...

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    august 2009
    Varsta
    32
    Posturi
    168
    Thanks
    193

Implicit

Hammm.....care alta :D?

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk