Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3

Thread: Clean Your Car

Fondator forum Cristi's Avatar
    Data inscrierii
    iulie 2008
    Varsta
    50
    Posturi
    10,195
    Thanks
    197

Implicit Clean Your Car

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    iulie 2017
    Posturi
    96
    Thanks
    42

Implicit

In ultimul an am tot comandat de la ei (5-6 comenzi mai mari sau mai mici). Totul ok pana la ultima comanda. Mi-au dat Royal Mail ca optiune decenta de transport si ca selectie standard in loc de DPD. M-am uitat in lista dupa DPD si aveau doar serviciu premium. Zic OK, hai ca nu poate fi rau. Cu DPD ajungeau produsele in cel mult 5 zile lucratoare si pana la aceasta comanda era optiunea standard de livrare.

Trec doua saptamani si nimic. Le dau mail, le spun ce problema am si ei ma linistesc ca trebuie sa ajunga in orice moment si ca ei ofera livrare cu DPD in continuare. Ok... trec 3 saptamani, deja clar ca nu mai ajunge nimic. Le scriu ca nu au ajuns produsele, sa-mi spuna ei ce e de facut? Au mai trecut alte 2-3 zile fara raspuns si le spun ca vreau sa comand aceleasi produse si sa platesc doar transportul cu DPD, fiindca cele care nu au ajuns probabil se vor intoarce la ei... Liniste.. Se face luna...

Comandam de la ei pentru ca de multe ori am o lista de produse amestecata pe care o gasesc la ei, in timp ce pe meleagurile mioritice ar trebui sa comand de pe la 2-3 furnizori, deci transport platit de 3 ori separat.
    Schimb.
    Last edited by MihaiFlorescu; 19 iunie 2019 at 08:58.

3. The Following User Says Thank You to MihaiFlorescu For This Useful Post:

hadrian27 (23 iunie 2019)

Pasionat de detailing
    Data inscrierii
    iulie 2017
    Posturi
    96
    Thanks
    42

Implicit

Au revenit, și-au cerut scuze. Se pare că s-a Óntors la ei coletul pe motiv că nu a fost ridicat de la centrul de sortare. Fac refund imediat. Deci, evitați Royal mail.

5. The Following 3 Users Say Thank You to MihaiFlorescu For This Useful Post:

DorinV (24 iunie 2019), hadrian27 (23 iunie 2019), toni (24 iunie 2019)

Reguli de Postare

• Nu poti creea thread-uri noi.
  • Nu poti sa raspunzi
  • Nu poti sa adaugi atasamente
  • Nu poti sa iti modifici posturile
  •