Detailing-Club.ro  

Inapoi   Detailing-Club.ro > REGULAMENT-INFO > DE CE "DETAILING-CLUB"?!

http://www.detailing-club.ro/forum/images/misc/google.gif
 
Thread Inchis
 
Thread Tools Moduri de Afisare
Vechi 13 decembrie 2008, 14:19   #1
Cristi
Fondator forum
 
Cristi's Avatar
 
Data inscrierii: iulie 2008
Locatie: Bucuresti
Varsta: 55
Posturi: 10,195
Thanks: 197
Thanked 1,176 Times in 765 Posts
Rep Power: 44
Cristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to beholdCristi is a splendid one to behold
Implicit De ce "detailing-club" ?

Acest forum a aparut in urma pasiunii care m-a cuprins inca de la prima masina pe care am avut-o.
Usor-usor, am reusit , la inceput, alaturi de un mic grup de entuziasti pe care i-am cunoscut de pe alte forumuri auto si pe care i-am informat cu privire la ideea de infiintare a unui site dedicat acestui hobby, iar ceilalti colegi au venit ulterior, in asa fel incat azi ma pot mandri sa am alaturi in acest club exclusivist dar deschis, pe voi toti, alaturi de care am reusit sa realizam ceea ce se vede; un forum plin de informatii utile despre detailing.
Suntem foarte constienti de faptul ca aceasta indeletnicire este inca la inceput la noi in tara, nu suntem inca la nivelul britanicilor sau americanilor, dar, cu perseverenta vom deveni cunoscuti si vom atrage alaturi de noi foarte multi posesori de auto, dornici in a afla cat mai multe informatii despre ingrijirea si intretinerea "bijuteriilor" pe patru roti.
Pe 14 Iulie, 2008 a aparut prima versiune a detailing-club-ului si deja suntem cateva sute de membrii dupa numai un an de existenta.
Poate la anul pe vremea asta, vom cateva mii...sau poate mai multi, de ce nu ?!? si, usor-usor vom "contamina" pe majoritatea proprietarilor de masini cu acest microb al intretinerii, al frumosului, al curateniei.
Incercam sa facem multe...poate vom reusi impreuna.
De aceea, va invit pe toti, fie membrii inscrisi, fie simpli vizitatori sa facem un mic efort pentru a raspandi acest "virus" numit detailing astfel incat sa devenim mai puternici si mai cunoscuti.
Succes!
Cristi e offline  
The Following 15 Users Say Thank You to Cristi For This Useful Post:
09 BVB (03 aprilie 2012), lulu10 (27 februarie 2011), TheBlackBird (04 aprilie 2012), TheSaint (15 martie 2012)
Thread Inchis

Thread Tools
Moduri de Afisare

Reguli de Postare
Nu poti creea thread-uri noi.
Nu poti sa raspunzi
Nu poti sa adaugi atasamente
Nu poti sa iti modifici posturile

BB code is On
Smilies sunt On
[IMG] code este On
HTML code este Off

Forum Jump

http://www.detailing-club.ro/forum/images/misc/google.gif
 
 

Fus orar: GMT +2. Acum este 10:48.


Este interzisa folosirea materialelor (imagini, text, etc.) in scopul republicarii lor fara acordul scris al administratorului. Toate drepturile rezervate detailing-club

site creat de www.webimage.ro